Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 05.05.2012 21:56:51 

TETA drogérie a parfumérie Hostinné

Popis
 Naši prodejnu najdete V Hostinném v Nádržní ulici. V  čísle popisném 489 se jíž od roku 2004 nacházela prodejna drogerie TETA- od roku 2007 prodejnu převzala naše firma. Snažíme se aby tradice nízkých cen na trhu  nebyla porušeny. Chceme dbát o každého zákazníka aby pro něho nakupování bylo příjemné a rád se knám vracel. Proto naše prodejna je zařazena do letáků TETA drogerie. Pro věrné zákazníky tu máme ještě věrnostní program TETA KLUB(viz níže). Pro firmy, banky a jiné instituce máme množstevní slevy.  V prodejně můžete najít sortiment drogerie, parfumerie, krmivo pro psy a kočky, domácí potřeby, vlasovou galanterii, dekorativní kosmetiku a ozdoby na nehty. Před prodejnou lze kdykoliv zaparkovat.

Sortiment obohacuje sezoní zboží např. přípravky na hubení hmyzu a opalovací přípravky

V naší prodejně si můžete také nechat vyvolat fotografie z kinofilmů, paměťové karty, CD a jiných medii (viz fotozběrna) 

 
 
Info pro klubové karty

 

 

za každých 30,- Kč nákupu = 1 bod

 
 

3 % - karta Klub KLASIK

začátek 0 bodů

 
 

4 % - karta Klub STŘÍBRNÝ

po dosažení 300 bodů

 
 

5 % - karta Klub Zlatý

po dosažení 900 bodů

 
       
 

Po dosažení hranice bodů 300 a 900 získáte novou kartu vyššího typu. Nová Klubová karta Vám přijde doporučeně poštou na adresu, kterou jste uvedli v přihlášce. Přihlášku obdržíte na prodejně..

  

 

 

 

TOPlist